Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 24 Lipiec 2024    |    Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

ul. Wolności

Uwaga Mieszkańcy ul. Wolności w Piasku

Ważny komunikat 

◀️Poniżej link do wstępnej koncepcji rozbudowy ul. Wolności????

https://pszczyna.home.pl/udostepnienia/wolnosci.zip

◀️Projekt będzie obejmował wykonanie jezdni o szerokości 4,5 m (z poszerzeniami na łukach), pobocza obustronne po 0,75 m każdy. Jezdnia będzie ograniczona krawężnikami najazdowymi (tak aby w przyszłości mieszkańcy mogli wykonać nowy zjazd lub przebudowę istniejącego bez naruszenia jezdni i krawężników)????????

◀️Na rysunku zaznaczono zjazdy które zostaną wykonane z takiego samego materiału jak obecnie, ale tylko w zakresie niezbędnym do dopasowania ich wysokości i długości do nowej jezdni.

◀️Prosimy aby Państwo wysyłali swoje uwagi do dnia 9 kwietnia br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

◀️Uwagi wysłane po tym terminie nie będą mogły być uwzględnione.

????W przypadku konieczności pomocy administracyjno - formalnej (wydrukowania części projektu, technicznego przekazania uwag itp.) służymy Państwu pomocą i prosimy o kontakt: ☎️

Barbara Psik  tel. 601 477 177

Andrzej Mańka tel. 781 756 000

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj