Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 24 Lipiec 2024    |    Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

Dożynki gminne 2021 w Piasku

dozynki gminne piasek 2021

Wszystkich mieszkańców zapraszamy do udziału w Dożynkach Gminnych, które w tym roku odbędą w Piasku w sobotę 28 sierpnia.

Uroczystości rozpoczną się mszą świętą o godz. 14.00 w kościele parafialnym a następnie przeniosą korowodem na teren boiska Czarnych Piasek przy ul. Słowackiego 22.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tym tradycyjnym wydarzeniu.

 

 

Zaszczytną funkcję Starostów Dożynek Gminnych 2021r. pełnić będą Pani Maria Nowok i Pan Piotr Pudełko.

W programie uroczystości występy zespołów folklorystycznych „Mali Pioskowianie” „Pioskowianie” i „Wiślanie”, wystawa maszyn rolniczych, wystawa ptaków ozdobnych i drobnego inwentarza, wystawa gołębi pocztowych.

Wiele atrakcji przygotowano dla dzieci. Z pewnością dużym zainteresowaniem cieszyć się będzie „Mini ZOO zwierząt hodowlanych”.

Gwiazdą wieczoru będzie Damian Holecki - wokalista, kompozytor i instrumentalista. Autor takich przebojów jak: "Po prostu dziękuję", "Czerwone Róże", "Jesteś Aniołem" czy "Mamo dla Ciebie jestem".

Od godziny 20 zaplanowano zabawę taneczną z zespołem Sador.

plakat dozynki gminne Piasek 2021

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj