Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 18 Czerwiec 2024    |    Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek

Punkt Spisu Powszechnego w Sołtysówce!

narodowy spis powszechny

W związku ze zbliżającym się końcem Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań w 2021r. Gminne Biuro Spisowe w Pszczynie informuje, że w sołectwie Piasek utworzono mobilny punkt spisowy, który znajduje się w Sołtysówce.

Punkt będzie czynny w każdy wtorek i piątek w godzinach od 15.00- 17.00, oraz w każdą środę i czwartek w godzinach od 9.00-12.00 .

Na spotkanie z rachmistrzem należy przygotować m.in. następujące informacje : numery PESEL wszystkich mieszkańców spisywanego lokalu, ich wykształcenie, powierzchnię użytkową lokalu, rok oddania budynku do użytku. 

spis

 

W związku ze zbliżającym się końcem Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań w 2021r. Gminne Biuro Spisowe w Pszczynie informuje, że w sołectwie Piasek utworzono mobilny punkt spisowy , który znajduje się w biurze Sołtysa i będzie czynny w każdy wtorek i piątek w godzinach od 1500- 1700, oraz w każdą środę i czwartek w godzinach od 900-1200 . Na spotkanie z rachmistrzem należy przygotować m.in. następujące informacje : numery PESEL wszystkich mieszkańców spisywanego lokalu, ich wykształcenie, powierzchnię użytkową lokalu, rok oddania budynku do użytku. 

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj