Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 24 Lipiec 2024    |    Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

Gra terenowa Pioskowskie Manewry 2019 z OSP Piasek

Serdecznie zapraszamy na Grę Terenową „Pioskowskie Manewry z OSP Piasek” które odbędą się 03 sierpnia 2019 od godz. 10:00 

Gra terenowa realizowana jest w ramach współpracy pomiędzy Ochotniczą Strażą Pożarną w Piasku, rodzicami Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, mieszkańcami sołectwa Piasek oraz innymi zainteresowanymi Grą.

Po krótce gra polega na zebraniu drużyny najlepiej wielopokoleniowej. Każda drużyna na starcie dostaje mapę na której zaznaczone są miejsca gdzie cała drużyna musi się kolejno udać. W każdym punkcie na drużynę będą czekać pytania związane z miejscowością Piasek, prewencją przeciwpożarową oraz zagadnieniami związanymi z pierwszą pomocą przedmedyczną. Wygrywa drużyna, która odpowie na jak większą ilość pytań w danym czasie. Jednak najważniejszym celem jest integracja mieszkańców oraz przybliżenie zagadnień bezpieczeństwa. Na zakończenie imprezy zaplanowaliśmy wspólne pieczenie kiełbasy przy ognisku.

Szczegółowe informacje w regulaminie na stronie:

REGULAMIN

Kontakt pod numerem telefonu  tel. 507 784 802 

Zgłoszenia udziału w grze terenowej

Zgoda uczestnika na publikację wizerunku i upublicznienie danych w grze terenowej

Zgoda rodziców/ prawnych opiekunów dziecka

 

 

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj