Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 14 Sierpień 2020    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Podziękowania Grzegorza Wanota

grzegorz-wanotSzanowni Mieszkańcy Piasku!
Dziękuję za tak liczny udział w wyborach samorządowych – frekwencja w Piasku sięgnęła niemal 60%. Taka aktywność świadczy o tym, że nie jest Państwu obca troska o rozwój naszej małej Ojczyzny.
Jestem pod ogromnym wrażeniem poparcia udzielonego mi przez wyborców z naszego sołectwa w wyborach do Rady Powiatu Pszczyńskiego. Serdecznie dziękuję za każdy głos oddany na moją kandydaturę. To dla mnie olbrzymi zaszczyt, ale też i duże zobowiązanie.

W imieniu swoim i Marka Głombka dziękuję za poparcie kandydatów, którzy startowali z list KWW Ziemia Pszczyńska do Rady Powiatu Pszczyńskiego oraz Rady Miejskiej w Pszczynie. Państwa zaufanie mobilizuje nas do pracy dla dobra całej naszej społeczności. Zapewniamy,  że będziemy służyć Państwu swoją pracą, wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem. Zadbamy o jak najlepszy rozwój naszego sołectwa, gminy i powiatu.

Z wyrazami szacunku
Grzegorz Wanot

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj