Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 26 Luty 2024    |    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Zabrakło nam tylko 57 głosów

pszczynski-budzet-obywatelskiZnamy wyniki tegorocznego Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Dla mieszkańców Piasku okazały się one połowicznym sukcesem. Do realizacji przekazano projekt lokalny „Rozbudowa zaplecza sportowego przed boiskiem „Orlik” w Piasku oraz zakup sprzętu ratownictwa medycznego”, na który oddano 550 głosów. Niestety nasz projekt ogólnogminny „Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej na alejkach cmentarza komunalnego, wymiana bocznej bramy oraz utwardzenia miejsca na kontenery” zdobył 610 głosów ale niestety przegrał rywalizację z dwoma innymi projektami. Do drugiego miejsca, które zajął projekt budowy fontanny solankowej w Studzionce, zabrakło nam jedynie 57 głosów.

 

 

Wyniki Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego 2018 są dostępne na stronie internetowej Urzędu Miasta

WYNIKI

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj