Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 11 Lipiec 2020    |    Imieniny: Cyprian, Olga, Benedykt

Nocny Bieg po Pszczynie - Pszczyna 15.10.2016r.

"Parkowe alejki..., ulice starówki, Pszczyński rynek - nocą, jesienną porą, skąpane w świetle latarni, przybierają magicznego wręcz niepowtarzalnego kolorytu, dającego specyficzny klimat temu Górnośląskiemu miastu, leżącemu na południu Polski, zwanego "Perłą Księżnej Daisy". Tym o to akcentem..., pragniemy Was, drogie Koleżanki, Koledzy, zaprosić do udziału w magicznej imprezie biegowej, która odbędzie się 15 października 2016 roku, "nocą", w Pszczynie.

Start jak i meta biegu usytuowany będzie na Pszczyńskim rynku. Trasa wiodąca alejkami parku zamkowego, ulicami starówki wynosi 6,7 kilometra, pokaże uczestnikom ważniejsze zabytki naszego miasta, na które warto zwrócić uwagę wieczorem, nocą, podczas spaceru czy treningu. Organizatorzy dla uczestników "Nocnego Biegu po Pszczynie" przewidzieli wiele atrakcji a cały przychód z imprezy zostanie przeznaczony na budowę domu Hospicjum Św Ojca Pio w Pszczynie."

http://wildrunnersclub.blogspot.com/2016/08/nocny-bieg-po-pszczynie-15-pazdziernika.html

Wild Runner's Club serdecznie zaprasza na Nocny Bieg po Pszczynie na 6,7km - sobota 15 października 2016r. #Pszczyna #Katowice #BielskoBiała #Kraków #Ostrawa #Śląsk #Polska #bieganie #running

Regulamin biegu:

www.pomiar-czasu.pl/regulaminy/pszczyna16.pdf

Zgłoszenie, zapisy elektroniczne:

www.pomiar-czasu.pl/zawody.php?nr=z161015

Organizatorzy:

Leszek Pławecki

Zdzisław Spyra

Współorganizatorzy:

Hospicjum Świętego Ojca Pio w Pszczynie

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie

Burmistrz Pszczyny

Kontakt:

Leszek Pławecki - tel. 601 144 050

Zdzisław Spyra - tel. 503 022 319

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj