Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 4 Sierpień 2021    |    Imieniny: Dominika, Jan, Protazy

Pomiary ruchu drogowego na skrzyżowaniach linii kolejowych

Urząd Miejski zaprosił do składania ofert na przeprowadzenie i opracowanie pomiarów ruchu drogowego na 10 skrzyżowaniach linii kolejowych z drogami gminnymi.

Z zaproszenia do składania ofert wynika, iż już w miesiącu lutym 2016 r oraz kolejnych miesiącach, mają zostać przeprowadzone pomiary ruchu drogowego na 10 skrzyżowaniach linii kolejowych z drogami gminnymi.

Pomiary powinny zostać wykonane zgodnie z Rozporządzeniem z dnia 20 października 2015r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać skrzyżowania linii kolejowych oraz bocznic kolejowych z drogami i ich usytuowanie (poz. 1744 z 2015r.)
Pomiary zostaną przeprowadzone w ciągu dwóch kolejnych dób (wtorek i środa lub środa i czwartek).
Przy pomiarze natężenia ruchu drogowego zostaną uwzględnione wszystkie pojazdy przekraczające przejazd kolejowo - drogowy, łącznie z rowerami i motorowerami.

Pomiary mają zostać wykonane:
w miesiącu luty 2016 r. ul. Powstańców Śląskich w Piasku
w miesiącach kwiecień i maj 2016 r. ul. Leśna i ul. Słoneczna w Piasku, ul. Męczenników Oświęcimskich i ul. Łowiecka - Myśliwska w Pszczynie
w miesiącach wrzesień i październik 2016 r. ul. Droga polna (przedł. Strzeleckiej), Droga polna (boczna Sadowej) w Pszczynie i ul. Ogrodowa , Jasna, Kolejowa w Czarkowie.

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj