Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 4 Lipiec 2020    |    Imieniny: Elżbieta, Malwina, Teodor

III Turniej Skata Sportowego Grand Prix o Puchar Sołtysa Piasku

Tego lata odbył się III Turniej Skata Sportowego Grand Prix o Puchar Sołtysa Piasku w sali Ośrodka Kultury „Kaniówka”.Cykl turniejów rozgrywany był od 1 lipca do 26 sierpnia 2015 r. w każdą środę . Rozegranych zostało 27 serii po 24 rozdania według przepisów PZS skata sportowego. W turniejach wzięło udział 26 zawodników. Pierwsze miejsce po zaciętej rywalizacji wywalczył Marek Kościelny, drugie miejsce zdobył Jan Spika na miejscu trzecim uplasował się Piotr Kłakus . Puchary zostały wręczone w dniu 02 września zwycięzcom. Wszystkim zawodnikom dziękuję za udział w turnieju i uczciwą grę, gratuluję i życzę sukcesów w kolejnych turniejach.


Sołtys
Barbara Psik

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj