Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 8 Lipiec 2020    |    Imieniny: Elżbieta, Adrian, Edgar

Dni Pszczyny

Już w najbliższy weekend odbędą się Dni Pszczyny. Organizatorzy, Urząd Miejski oraz Pszczyńskie Centrum Kultury, jak co roku przygotowali dla mieszkańców oraz turystów liczne atrakcje.

Podczas święta miasta zorganizowane zostaną koncerty w pszczyńskim parku. W pierwszym dniu na scenie wystąpi między innymi Teresa Werner oraz zespół Strachy na Lachy. W niedzielę zagra The Chance. Gwiazdą Dni Pszczyny 2015 będzie grupa Perfect.
Oprócz koncertów, które będą miały miejsce na dużej scenie, wiele wydarzeń odbywać się będzie na rynku. Tam stanie mała scena. Dniom Pszczyny towarzyszyć będą również imprezy sportowe: turniej w tenisie ziemnym, piłce nożnej, siatkówce, zawody wędkarskie, a także turniej strzelecki. W niedzielę o 11.00 pszczyński rynek przejmie Bractwo Kurkowe, gdzie nastąpi intronizacja nowego Króla Kurkowego. Tradycją Dni Pszczyny, stał się również Festiwal Pszczyńskich Maszketów. W tym roku odbędzie się już po raz VIII.

więcej na: http://www.dnipszczyny.pl/

źródło: http://pszczyna.pl/

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj