Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 4 Sierpień 2021    |    Imieniny: Dominika, Jan, Protazy

Wyróżnienie, puchar dla Piasku w IV Biegu Pszczyńskim

Wyróżnienie ..., puchar ;) jest puchar. (Y) :) IV Bieg Pszczyński o Puchar Carbo Asecura i III miejsce dla miejscowości, sołectwa Piasek w klasyfikacji: sztafeta, drużyna miejscowości gminy Pszczyna.

Miło mi serdecznie Państwa, społeczność strony piasek24.pl, biegaczy, mieszkańców miejscowości Piasek, poinformować iż w odbytym w dniu 7 czerwca 2015 roku IV Biegu Pszczyńskim, miejscowość, sołectwo Piasek zajęło III miejsce w kategorii sztafeta, drużyna miejscowości, tuż za sztafetami, drużynami z Pszczyny (I miejsce) i Jankowic (II miejsce). W klasyfikacji sztafet brane były pod uwagę trzy najlepsze czasy, biegaczy, uczestników biegu z miejscowości, sołectw gminy Pszczyna.

Miejsce na podium dla Piasku wywalczyli Panowie; Piotr Niwiński z czasem 00:41:57, Szymon Smandek z czasem 00:45:29 oraz Pan Jarosław Gajko z czasem 00:49:36 Łączny czas trzech Panów, biegaczy z Piasku 02:17:02 pozwolił uplasować miejscowośc na trzeciej pozycji w klasyfikacji drużynowej, serdecznie gratulujemy! Puchar, dyplom ... w imieniu Panów, biegaczy, Piaszczan, Pioskowian, mieszkańców Piasku tudzież Piosku, odebrał, przyjął z rąk organizatorów Piotr Czesław Tomczyk. Z biegowym pozdrowieniem ... (Y) stayRUN \m/, przede wszystkim aktywnie ...

Piotr Czesław Tomczyk
Wild Runner's Team

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj