Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 5 Lipiec 2020    |    Imieniny: Karolina, Antoni, Filomena

XI Piknik Rodzinny za nami...

29 maja po raz jedenasty spotkaliśmy się na pikniku, który wpisał się na stałe w tradycje naszej szkoły. W programie znalazły się przepiękne i wzruszające występy przedszkolaków. Na scenie pojawili się także równie utalentowani uczniowie prezentując się w recytacjach, grach na instrumentach, tańcach i śpiewie. Były zabawy i konkurencje sportowe na wesoło, w których mogły uczestniczyć dzieci ze swoimi rodzicami. Odbyła się loteria fantowa. Można było wypić kawę, zjeść lody, pyszne ciastko oraz kiełbaskę, pizzę czy grochówkę.
Po występach dzieci mogły bawić się na dmuchańcach bądź uczestniczyć w zabawach prowadzonych po raz kolejny przez animatorów „Pozytywki”. Wieczorem odbyły się licytacje m.in. tortów upieczonych przez Panie Elżbietę Warkocz oraz Małgorzatę Kaszę. Mimo kapryśnej pogody odbyła się również zabawa taneczna dla dorosłych.
Dziękujemy rodzicom za upieczenie ciast oraz za fanty na naszą loterię i przede wszystkim za obecność. Ogromne podziękowania dla Rady Rodziców za zorganizowanie drugiej części zabawy, za poświęcony czas i wysiłek dla naszego wspólnego dobra i wspólnej zabawy.

W tym miejscu pragniemy podziękować również wszystkim sponsorom, dzięki którym mogliśmy tak wiele zorganizować. Serdeczne podziękowania należą się firmom: Apteka „Arkadia” A.Skoczyńska, „Autokompleks” A.Kossecki, „Bazar” Ł.Kozioł, Blacharstwo-Lakiernictwo A.Wybrańczyk, Blacharstwo pojazdowe W.Broncel, „Byfyj” Ł.Gulec i K.Zoń, Fizjos M.Wybrańczyk, Fryzjerstwo i Kosmentyka „Natalia”, „Gama” K.Zoń i P.Szwed, Gospodarstwo Ogrodnicze M.Dzida, Hurtownia zabawek „Domino”, P.H.U. Instal-Sanit, Instalbud Janosz Sp. z o.o.,Karol Kania i Synowie, Klimek S.C. C.Klimek i H.Pychyńska, Kwiaciarnia „Lawenda”, „Max” Sklep spożywczo-przemysłowy B.Wyrobek, „Multiform II”, Ogrodnictwo K.Kojzarek, Ogrody Kapias, OSM Bieruń, Olimpusat M.Foltyn, optyk „Karolina”, Park Rozrywki M.Uliasz, Patentus SA, Piekarnia H.Tomaszek, Cukiernia Piekarnia Niedźbała, „Prestiż” G.Kabiesz, Przedsiębiorstwo Handlu Detalicznego A.Józkowicz, PSOUU „Kulejące Anioły”, Pszczyńskie Centrum Rekreacji G.Grzelak i J.Mirek, restauracja „Karczma Wiejska”, restauracja „Samanta”, „Ryszard Wrona. Produkcja podłoża do pieczarek”, Solidpex S.Kloc, Supersam Sp.J. J.B.W.M. Jabłońscy, Szczotka Uprawa pieczarek oraz ferma drobiu, Zorka Sp. z o.o. oraz osobom prywatnym:B.Skrobol, K.Bąk, H.Janosz, I.Kania, M.Kasza, M.Kolon, G.Łaba, B.Paliczka, J.J.Baniak, J.C.Cofała, M.C.Ćwierz, D.C.Dętkoś, M.E.Głombek, A.Ł.Kozioł, I.A.Noga, A.M.Piech, S.P.Pisarek, W.B.Psik, E.M.Stokłosa, W.A.Tatarczuch, G.J.Wanot.
Mariola Jaworska, Agnieszka Gniełka-Helios

 

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj