Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 12 Lipiec 2020    |    Imieniny: Jan, Wera, Brunon

Wystawa malarstwa w bibliotece

W Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej Filia w Piasku można zobaczyć wystawę obrazów malarzy nieprofesjonalnych Heleny  Urbańczyk-Boroń i Euzebiusza Boroń. Państwo Boroniowie malarstwem interesują się od dziecka. Należą do Stowarzyszenia Twórców Kultury w Tychach i "Zdrzadełka"  przy Domu Kultury w Pszczynie. Biorą udział w plenerach malarskich i konkursach poplenerowych (wystawy) głównie na terenie Górnego Śląska. W 2014 roku przez Stowarzyszenie Twórców Kultury w Tychach został wydrukowany kalendarz w którym między innymi szatę graficzną tworzą reprodukcje prac państwa Heleny i Euzebiusza Boroń. Ich prace nagradzane są licznymi dyplomami w konkursach sztuki nieprofesjonalnej i za malarstwo w plenerach malarskich.

Zapraszamy do Biblioteki Publicznej w Piasku!

Halina Kędzior

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj