Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 4 Lipiec 2020    |    Imieniny: Elżbieta, Malwina, Teodor

Sprawa Biomasy: procedury od nowa

Najpóźniej na początku października PINBud wyda postanowienia ws. działalności Biomasy. Nie jedno, a dwa. Bo tak chciał Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego.

WINBud uchylił w czerwcu decyzję PINBudu o rozbiórce instalacji do suszenia młóta browarnianego, argumentując to tym, że postępowanie powinno zostać rozdzielone na dwa osobne. I tak właśnie PINBud uczynił.Z tym, że efekt ponownego postępowania (tym razem podwójnego) będzie najprawdopodobniej bardzo podobny – czas na legalizację inwestycji i (jeśli do tego nie dojdzie) decyzja o rozbiórce w przypadku instalacji oraz przywrócenie poprzedniego sposobu użytkowania w przypadku obiektu, którego sposób użytkowania został zmieniony.

Postępowania toczone są w dwóch sprawach: nielegalnej zmiany sposobu użytkowania obiektu oraz postawienia instalacji bez pozwolenia na budowę. Postanowienia mają zostać wydane najpóźniej na początku października. 

- Nie da się ukryć, że ze względu na to, że prowadzone są dwa postępowania, znacznie przedłużą się wszystkie procedury - przyznaje Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Pszczynie, Mariusz Kozik.

infopres

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj