Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 6 Lipiec 2020    |    Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa

Śmiertelny wypadek na Katowickiej w Piasku

Pszczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym zginął 39-letni mieszkaniec Piasku. Zdarzenie odnotowano wczoraj po 21 na ul. Katowickiej w Piasku. Według wstępnych ustaleń mundurowych, doszło tam do potrącenia pieszego, który leżał na jezdni. Kierowca volkswagena, początkowo odjechał, lecz po krótkim czasie wrócił na miejsce wypadku, gdzie już czekał na niego patrol drogówki. Dzisiaj, swoją wersję wydarzeń przedstawi prokuratorowi, który już wkrótce zdecyduje o jego dalszym losie.

Nie wiadomo jeszcze, jaki był dokładny przebieg tego wypadku. To, czym dysponują  śledczy to wstępne ustalenia i zeznania świadków. Na chwilę obecną fakty wskazują na śmiertelne potrącenie mężczyzny, który leżał na jezdni. Będzie można to jednak potwierdzić dopiero po zebraniu wszystkich materiałów, m.in. opinii biegłego i wyniku z sekcji zwłok, oraz, co najważniejsze, wyjaśnień zatrzymanego kierowcy VW Bora, 25- latka z Goczałkowic. Przeprowadzone badanie wykazało, że był trzeźwy w chwili wypadku.

KPP Pszczyna

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj