Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 12 Lipiec 2020    |    Imieniny: Jan, Wera, Brunon

1 procent dla naszych piłkarzy

Młodzież to nasza przyszłość - z takiego założenia wyszli działacze KS Czarni Piasek. Klub można wesprzeć przekazując 1 procent swojego podatku podczas składania rocznego zeznania podatkowego. Środki z 1 procenta klub chce przeznaczyć m.in. na wsparcie drużyn młodzieżowych.
Dzięki współpracy KS Czarni Piasek z Pszczyńską Fundacją Wspierania i Rozwoju Sportu w Pszczynie będzie można przekazywać 1 procent swojego podatku na wsparcie działalności klubu. - Mamy bardzo ograniczone środki. Wspiera nas kilka osób, ale to wciąż zbyt mało, żeby sprawnie utrzymywać jedną drużynę seniorską i dwie młodzieżowe - mówi Grzegorz Ryguła, prezes Czarnych.
Końcem ubiegłego roku klub zakupił sprzęt sportowy dla trampkarzy młodszych i żaków. Środki pochodziły z miejskich zasobów. - Nasze drużyny młodzieżowe w końcu będą mieć do dyspozycji niezbędny sprzęt, w tym stroje, torby czy piłki. Niczego im już nie zabraknie - mówi Michał Pawlak, sekretarz klubu.
Potrzeby klubu są jednak spore. - Nie płacimy naszym piłkarzom za grę, ale inne opłaty są bardzo duże. Musimy opłacić sędziów, opłaty startowe czy utrzymywać boisko. Pieniądze z jednego procenta bardzo nam pomogą - mówi prezes Czarnych. Dodaje, że spora część środków będzie przeznaczona także na drużyny młodzieżowe.
Klub można wesprzeć 1 procentem swojego podatku. Wystarczy w corocznym zeznaniu podatkowym PIT wpisać nr KRS Pszczyńskiej Fundacji Wspierania i Rozwoju Sportu - 0000 34 63 62. Następnie w polu "Cel szczegółowy" wpisać "KS CZARNI PIASEK".
- Każda, nawet najdrobniejsza kwota, sprawi, że będzie nam łatwiej osiągnąć cel, jakim jest aktywizacja fizyczna mieszkańców naszej miejscowości. Za każdy datek z góry serdecznie dziękujemy i zapraszamy na wiosenne mecze - kończy prezes Ryguła.

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj