Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 8 Lipiec 2020    |    Imieniny: Elżbieta, Adrian, Edgar

Projekt sieci kanalizacyjnej

Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. informuje, że za pośrednictwem Pracowni Projektowej „PROWODKAN”, przystąpiło do projektowania sieci kanalizacji sanitarnej w sołectwie Piasek. Zachęcamy mieszkańców do współpracy z projektantem inż. W. Kubikiem, w trakcie wykonywania prac koncepcyjnych. Na naszej stronie internetowej prezentujemy projekt koncepcyjny budowy kanalizacji sanitarnej dla miejscowości Piasek. Informacje na ten temat można uzyskać w Dziale Technicznym Przedsiębiorstwa Inżynierii Komunalnej i pod numerem telefonu 32 210 20 86 (wewn. 11, 19).
Już dziś zapraszamy na Zebranie z mieszkańcami Sołectwa Piasek, które odbędzie się 4 lutego o godzinie 18.00 w Szkole Podstawowej w Piasku i będzie dotyczyło w/w projektu.

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj