Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 8 Lipiec 2020    |    Imieniny: Elżbieta, Adrian, Edgar

Zwrot podatku akcyzowego

Wydział Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miejskiego w Pszczynie informuje, że od 1 do 28 lutego br. przyjmowane będą wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

 Każdy rolnik, który chce odzyskać część pieniędzy z tytułu wyżej wymienionego zwrotu, może złożyć odpowiedni wniosek do burmistrza wraz z fakturami VAT, stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 sierpnia 2013 r. do 31 stycznia 2014 r.

Limit zwrotu podatku akcyzowego w 2014 r. wynosi 81,70 zł pomnożone przez ilość hektarów posiadanych użytków rolnych. Pieniądze wypłacane będą w kwietniu 2014 r.
Zgodnie z art. 6 ust.3 ustawy o zmianie ustawy o zwrocie podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej /Dz.U. z 2013 r. poz.559/ do wniosku o zwrot podatku dołącza się faktury VAT albo ich kopie, stanowiące dowód zakupu oleju napędowego. Kopie faktur nie wymagają potwierdzenia przez upoważnionego przez burmistrza pracownika urzędu gminy za zgodność z oryginałem.

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj