Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 23 Wrzesień 2018    |    Imieniny: Tekla, Bogusław

Głosuj dla Piasku. Pszczyński Budżet Obywatelski 2018

10 września br rozpoczął się najważniejszy etap Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego 2018, walka o głosy społeczności lokalnej - mieszkańców Piasku – w przypadku projektów lokalnych. Na projekty ogólnogminne głosują mieszkańcy całej gminy Pszczyna. Pamiętajmy, jedynym, prawdziwym gwarantem przekazania projektu do realizacji jest szerokie poparcie społeczne. Zachęcamy Państwa już dziś do głosowania i poparcia naszych projektów.

Wszystko jest w naszych rękach.  

Projekt lokalny nr 25

Rozbudowa zaplecza sportowego przed boiskiem „Orlik” w Piasku oraz zakup sprzętu ratownictwa medycznego. Planuje się rozbudowę zaplecza sportowego w pobliżu boiska Orlik w Piasku, poprzez budowę bieżni do skoku w dal, rzutni do pchnięcia kulą i do rzutu piłeczką palantową oraz montaż urządzeń gimnastycznych takich jak drabinki, drążki do podciągania. Planuje się również zakup sprzętu ratownictwa medycznego takiego jak: defibrylator iPAD, defibrylator treningowy oraz zestaw manekinów fantomów do nauki resuscytacji.

Projekt ogólnogminny nr 5

Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej na alejkach cmentarza komunalnego, wymiana bocznej bramy oraz utwardzenie miejsca na kontenery

ODDAJ GŁOS DLA PIASKU

Głosowanie na kartach do głosowania

Głosy w wersji papierowej będzie można oddawać przed i po każdej Mszy Św wieczornej przy Kościele w Piasku ul. Dworcowa
- 15 września oraz 22 września (soboty)
- 16 września oraz 23 września (niedziele)
- 10-28 września ul. Leśna 93 od poniedziałku do piątku w godz. od 18.00-20.00
- Biuro Sołtysa od 10 do 28 września w godz. dyżurów.

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj