Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 19 Czerwiec 2018    |    Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna

Festyn sołecki

Zapraszamy na FESTYN SOŁECKI, który odbędzie się w sobotę 30 czerwca. W programie festynu jak co roku, wiele atrakcji dla dzieci: darmowe dmuchańce, kącik ceramiczny, malowanie twarzy, występy dzieci. Wieczorem zabawa taneczna przy muzyce na żywo.

 

 

Od godz. 15.00 obok Kaniówki rozpoczną gry i zabawy z nagrodami dla dzieci. Szkoleniowcy z Centrum Aktywności Ruchowej MTW Sport poprowadzą blok sportowo-rekreacyjny.

Turnieje piłki nożnej i siatkówki

 Po raz kolejny zostaną zorganizowane turnieje: „VIII Turniej piłki nożnej o puchar sołtysa”, zgłoszenia przyjmowane są pod numerem tel. 506-146-303 u Pana Grzegorza Adama oraz „VIII Turniej siatkówki o puchar prezesa OSP”, zgłoszenia u Pana Marka Głombka tel. 507-784-802 przyjmowane będą do dnia 27 czerwca br.

Grochówka strażacka i przysmaki Koła Gospodyń Wiejskich

 Strażacy Ochotnicy z naszej OSP przygotują dla Państwa grochówkę gotowaną tradycyjnie w kotle polowym natomiast gospodynie z KGW stoisko gastronomiczne. Będzie stoisko z lemoniadą i smoothies oraz lodami na gałki, wata, popcorn. Wieczorem o godz. 19.00 na scenie zostaną wręczone puchary a zaraz po tym rozpocznie się zabawa taneczna.

 Organizatorzy

Organizatorami tegorocznego festynu są: Rada Sołecka, Ochotnicza Straż Pożarna, Koło Gospodyń Wiejskich, Kółko Rolnicze, KS Czarni Piasek.

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Zaloguj