Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 24 Lipiec 2024    |    Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

Spotkanie informacyjne dotyczące projektu kanalizacji sanitarnej dla miejscowości Piasek

Projektanci Pracowni Projektowej „Prowodkan” zapraszają mieszkańców Sołectwa Piasek do Ośrodka Kultury "Kaniówka" w dniu 28 kwietnia 2014 roku, celem ustalenia aktualnego przebiegu trasy kanalizacji oraz przyłącza do budynku w godzinach od 9.00 - 20.00. Mieszkańcy, którzy nie uzgodnili przebiegu trasy kanalizacji oraz przyłącza proszeni są o niezwłoczne przybycie. Zapraszamy również osoby, które uzgodniły już przebieg przyłącza, w celu weryfikacji ustaleń terenowych z projektantami. Dla celów poglądowych, zostaną wydrukowane mapy, z aktualnym przebiegiem kanalizacji sanitarnej, która wcześniej została przez naszych projektantów ustalona z mieszkańcami i zaprojektowana. Prosimy również o zapoznanie się i wyrażenie zainteresowania projektem, po to aby mieć pewność, iż przyłącze zostało odpowiednio ustalone i naniesione na mapę. Jednocześnie informujemy, iż osoby, które dotychczas nie ustaliły przebiegu przyłącza i nie wyrażą zainteresowania danym spotkaniem - projektem sieci kanalizacyjnej, nie zostaną ujęte w projekcie kanalizacji sanitarnej dla Piasku. W momencie gdy projekt zostanie oddany do realizacji mieszkańcy, którzy nie uzgodnili trasy przebiegu przyłącza do swojego budynku będą zmuszeni na własny koszt wykonać projekt przyłącza kanalizacyjnego.

Pracownia Projektowa „Prowodkan”
Ul. Józefa Sarego 25/9, 31-047 Kraków
12-422-10-58; 784-556-721
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj