Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 24 Lipiec 2024    |    Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

NOWOŚĆ!!! Warsztaty "Decoupage na Kaniówce"- harmonogram

Rusza kolejny cykl warsztatów "Decoupage na Kaniówce" w tym sezonie organizowany jest we współpracy z Pszczyńskim Centrum Kultury. Zainteresowane osoby zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w czwartek
2.10.2014 o godzinie 17.00 w Kaniówce.
Będzie można uzyskać informacje dotyczące warsztatów, zapisać się, porozmawiać z prowadzącą Panią Sylwią Michalską tel. 604-713-348
Zapisy prowadzi również PCK - UL w Pszczynie ul. Piastowska 1 tel. 32 210-45-51

Zobacz harmonogram zajęć 

 

Sylwia Michalska- plastyk, nauczyciel, instruktorka decoupage z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Prowadzi warsztaty artystyczne, tworzy obrazy i manekiny technikami autorskimi, zajmuje się decoupage i scrapbookingiem.

Decoupage (czyt.dekupaż) to technika zdobnicza znana od dawna, w dodatku bardzo prosta. Za jej pomocą można niemal każdy przedmiot w szybki i łatwy sposób efektownie ozdobić. Technika ta polega na zdobieniu przedmiotów np.butelek, kasetek, biżuterii, doniczek a nawet mebli, poprzez malowanie i ozdabianie ich elementami z papieru lub serwetek. Motywy są precyzyjnie wycięte lub wyrwane i przylepiane do odpowiednio przygotowanej powierzchni. Odstępy między nimi uzupełnia się farbami akrylowymi, wielokrotnie lakieruje i szlifuje tak, aby całość naśladowała ręcznie malowany wzór.No i oczywiście papierowy motyw, który możemy wybrać sami, kierując się własnymi upodobaniami...Sekret decoupage polega na tym, że każdy, niezależnie od wieku, płci i zdolności artystycznych może tworzyć piękne przedmioty, którymi zachwyci wszystkich dookoła. Poznanie podstaw decoupage to doskonały sposób na zostanie artystą nawet bez dużego zacięcia artystycznego. Przedmiot ozdobiony własnoręcznie techniką decoupage to doskonały pomysł na prezent dla kogoś bliskiego; poznanie tajników tej prostej techniki pozwala na tworzenie dekoracji niepowtarzalnych, których nie znajdziemy w sklepach. Dla wielu osób decoupage stać się może sposobem na podbudowanie poczucia swojej wartości, rozwinięcie ukrytych talentów, odkrycia w sobie twórcy, przede wszystkim jednak to sposób na odreagowanie stresu, odnalezienie radości w życiu pełnym spraw i obowiązków dnia codziennego. To po prostu - doskonała zabawa!

Na organizowane warsztaty decoupage zapraszamy wszystkie osoby, zarówno dorosłych jak i dzieci, które pragną radośnie i twórczo spędzać czas.


Przedstawiamy harmonogram zajęć na kolejne miesiące, które będą odbywać się w drugie wtorki miesiąca o godz. 17.00 w Ośrodku Kultury Kaniówka w Piasku. Warsztaty rozpoczną się w październiku 2014r. a zakończą w lipcu 2015r.

Sołtys Barbara Psik

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj