Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 24 Lipiec 2024    |    Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

Pierwsze spotkanie informacyjne dotyczące dotacji na instalacje fotowoltaiczne w ramach projektu „Słoneczna Gmina Pszczyna Etap I ”

Zapraszamy na pierwsze spotkanie informacyjne wszystkich zainteresowanych dotacjami na instalacje fotowoltaiczne w ramach  projektu „Słoneczna Gmina Pszczyna- Etap I” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się 12 lipca w godzinach od 15 do 17  w Pszczyńskim Centrum Kultury , ul. Piastowska 1, sala widowiskowa (wejście od ul. Bankowej). Podczas spotkania zaprezentowane zostaną założenia projektu oraz zasady i terminy dotyczące naboru do programu.  Spotkanie ma charakter informacyjny i nie oznacza uruchomienia naboru wniosków o przyznanie grantu.

Spotkanie w ścisłym reżimie sanitarnym (limit 180 osób , obowiązek maseczek i dystansu społecznego)  poprowadzą przedstawiciele Operatora Projektu - firmy REVITAL-INVEST sp. z o.o., tel. 600310766.

 

Serdecznie zapraszamy.

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj