Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 28 Październik 2021    |    Imieniny: Judyty, Szymona, Tadeusza

Festyn sołecki

festyn-w-piasku Jak co rok Rada Sołecka wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną, Kołem Gospodyń Wiejskich i Kółkiem Rolniczym organizuje festyn, który odbędzie się dnia 22 czerwca 2019r. na terenach obok Ośrodka Kultury Kaniówka, OSP i Orlika. Zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu.

W programie od godz. 15.00 animacje dla dzieci, dmuchany plac zabaw, miasteczko ruchu drogowego, gry i zabawy z nagrodami, pokaz ratownictwa medycznego, strażacki tor przeszkód dla dzieci, kącik języka angielskiego Akredytowanego Centrum Metody Teddy Eddie. Nie zabraknie waty, popcornu i lodów. Po raz kolejny zostaną zorganizowane turnieje: „IX Turniej piłki nożnej o puchar sołtysa”, zgłoszenia przyjmowane są pod numerem tel. 506-146-303 u Pana Grzegorza Adama do dnia 20 czerwca oraz „VIII Turniej siatkówki o puchar prezesa OSP”, zgłoszenia u Pana Marka Głombka tel. 507-784-802 przyjmowane będą do dnia 21 czerwca br.
O godz. 18.30 wystąpi na scenie Zespół Regionalny „Pioskowianie” z obrzędem „Radośnik” czyli chrzciny a o godz. 19.00 rozpocznie się zabawa taneczna. Wręczenie pucharów z turniejów piłki nożnej i siatkówki będzie miało miejsce na scenie o godz. 20.00 Strażacy ochotnicy z naszej OSP przygotują dla Państwa grochówkę gotowaną tradycyjnie w kuchni polowej natomiast gospodynie z KGW stoisko gastronomiczne.

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj