Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 26 Luty 2024    |    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Podziękowania Barbary Psik

barbara psikSzanowni mieszkańcy Piasku

Pragnę gorąco podziękować licznemu gronu moich wyborców, którzy w tegorocznych wyborach samorządowych oddali na mnie swój głos. Niezmiernie cieszy mnie fakt, iż obdarzyli mnie Państwo kolejnym tak dużym zaufaniem udzielając swego poparcia, za co serdecznie dziękuję. Dołożę wszelkich starań, aby moje obowiązki wykonywać sumiennie i należycie, a danego mi kredytu zaufania nie zawieść. Czeka nas dużo ciężkiej i odpowiedzialnej pracy.

 

 

 

Dziękuję również mieszkańcom, którzy wzięli udział w wyborach i głosowali na innych kandydatów w moim okręgu.

Moim kontrkandydatom - mieszkańcom Piasku, którzy kandydowali do Rady Miejskiej w Pszczynie: Jerzemu Ceglarkowi, Markowi Głombkowi, Andrzejowi Mańce, Renacie Sośnie, Piotrowi Wieczorkowi, dziękuję za zaangażowanie w wybory i życzę dalszej aktywności w działaniach na rzecz naszego sołectwa, gminy i jej mieszkańców. Ze swojej strony deklaruję chęć współpracy z każdym, komu zależy na dobru Piasku.

Gratuluję również wszystkim radnym wybranym na nadchodzącą kadencję do Rady Miejskiej oraz Rady Powiatu, życząc im i sobie dobrej współpracy oraz wzajemnego szacunku, zrozumienia, umiejętności osiągania kompromisu i wiary w to, że praca na rzecz rozwoju gminy warta jest szczególnego zaangażowania i poświęcenia. Mam nadzieję, że przez kolejne pięć lat w atmosferze konstruktywnej dyskusji będziemy podejmować najlepsze dla naszej społeczności decyzje.

Jeszcze raz bardzo dziękuje za zaufanie i poparcie.

Z wyrazami szacunku,
Barbara Psik

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj