Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 26 Luty 2024    |    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Podziękowania Andrzeja Mańki

andrzej mankaSzanowni Państwo,
dziękuję wszystkim, którzy 21 października udali się do lokali wyborczych aby wziąć udział w wyborach samorządowych. Szczególne chcę podziękować tym, którzy zdecydowali się poprzeć moją kandydaturę. Uzyskanie 378 głosów, pozwoliło mi objąć po raz drugi mandat radnego Rady Miejskiej w Pszczynie. Jest to dla mnie osobiście wielkim zobowiązaniem i niebywałym wyróżnieniem. Czując na sobie ciężar odpowiedzialności, dołożę wszelkich starań, aby nie zawieść tak wielkiego kredytu zaufania pokładanego w mojej osobie. Powierzone mi obowiązki będę wykonywał z największym zaangażowaniem i starannością, mając zawsze na uwadze dobro Mieszkańców Piasku, jak i całej gminy.

Gratuluję i dziękuję również moim kontrkandydatom, którzy swoimi działaniami mobilizowali mnie do jeszcze większego zaangażowania. Szczególne gratulacje kieruję w stronę naszej obecnej radnej Pani Barbary Psik, która ponownie będzie reprezentować naszą miejscowość w Radzie Miejskiej.

Wierzę, że kolejne lata wspólnej pracy przyniosą wiele dobrego naszej miejscowości. Pozostaję do Państwa dyspozycji. Wspólnie dla Piasku!

Z poważaniem
Andrzej Mańka

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj