Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 28 Październik 2021    |    Imieniny: Judyty, Szymona, Tadeusza

Nowa linia Komunikacji Miejskiej w Piasku. Linia D

linia-D-PiasekOd września Urząd Miejski w Pszczynie uruchomił 3 Linie Komunikacji Miejskiej. Jedna z nich - Linia D - będzie stanowić pętle z Pszczyny do Pszczyny przez Czarków i Piasek.

Linia D jest najdłużej kursującą, jej ostatni kurs zaplanowano na 20.58 z przystanku „Pszczyna, Korfantego szpital”, natomiast pierwszy autobus odjedzie o godzinie 5.00 z ul. Sokoła. Autobusy kursują od poniedziałku do soboty.

 

 

 

 

Koszt biletów

 

Koszt pojedynczego biletu normalnego na przejazd w ramach jednej miejscowości to 1,50 zł. Cena biletu na dwie miejscowości to 2,50 zł. Natomiast przejazd przez trzy i więcej miejscowości będzie kosztował pasażerów 3,50 zł. Będzie możliwość zakupu biletu miesięcznego w cenie 49,50 zł, 82,50 zł lub 115,50 zł, w zależności od trasy przejazdu. Określonym grupom przysługują ustawowe ulgi. Sprzedaż biletów będzie prowadził przewoźnik.

 

Rozkład jazdy [KLIKNIJ]

 

 

 

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj