Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 8 Lipiec 2020    |    Imieniny: Elżbieta, Adrian, Edgar

Bezpłatne czipowanie psów

W Gminie Pszczyna istnieje możliwość bezpłatnego oznakowania swojego psa. Urząd Miejski uruchomił program identyfikacji i rejestracji psów mający na celu zapobieganie bezdomności zwierząt.

plakat czipowanie psow

 

 

 

W pierwszym etapie, w gabinetach weterynaryjnych, z którymi podpisane zostały umowy, psom objętym bezpłatnym programem wszczepionych zostanie 300 mikroczipów.

Za wdrożenie systemu odpowiedzialne jest Polskie Towarzystwo Rejestracji i Identyfikacji Zwierząt. Zanim lekarze weterynarii rozpoczęli czipowanie, przeszli oni specjalistyczne szkolenia. Gabinety wyposażone zostały w pakiety informacyjne.

- Rozpoczynamy program rejestracji psów, który ma na celu zapobieganie bezdomności. Będziemy obserwowali, jak duże jest zainteresowanie. W przyszłości będziemy kontynuowali program - informuje burmistrz Dariusz Skrobol.

Lista gabinetów wykonująca rejestrację i czopowanie:

1) Gabinet Weterynaryjny "Szuszu" Spółka Cywilna Katarzyna Górska, Katarzyna Marzewska
ul. Cieszyńska 17a
43-200 Pszczyna

2) PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA „ZWIERZAKI” s.c.
Ul. Kilińskiego 3A
43-200 Pszczyna

3) Pod Aniołami - Przychodnia Weterynaryjna
Dobrawy 2,
43-200 Pszczyna

4) Gabinet Weterynaryjny
Dworcowa 20,
43-200 Pszczyna

5) Przychodnia weterynaryjna
ul. Gen. Hallera 7,
43-200 Pszczyna

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj