Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 22 Kwiecień 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Nowe siłownie plenerowe

Urząd Miasta rozstrzygnął przetarg na wykonanie siłowni zewnętrznych w pszczyńskich sołectwach. W gminie pojawi się 9 nowych miejsc do ćwiczeń. Dodatkowo jedna z siłowni zostanie doposażona w elementy ćwiczeniowe. Zostanie też wykonane oświetlenie jednego boiska oraz wymieniona nawierzchnia i oświetlony teren rekreacyjny. W naszym sołectwie siłownia powstanie obok placu zabaw przy ul. Słowackiego. Zostanie wybudowanych pięć podwójnych urządzeń do ćwiczeń. Projekt jest realizowany za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Ziemia Pszczyńska”. Roboty mają zakończyć się w sierpniu br. Wartość projektu wynosi ok. 650 tys. zł. Projekt został dofinansowany kwotą 388 tys. zł z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, pozostała część pochodzi ze środków budżetu gminy Pszczyna. Zadanie realizować będzie firma MTR S.C. Tomasz Czembor Rafał Czembor z Czarkowa.     

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj