Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 11 Lipiec 2020    |    Imieniny: Cyprian, Olga, Benedykt

Nabór do Chóru Klema i zaproszenie na warsztaty

Dołącz do nas – przyjdź i przekonaj się sam/sama jak szybko staniesz się częścią niezwykłego zespołu, który zarazi Cię pasją i radością ze wspólnego śpiewania i działania. Jeśli szukasz doznań artystycznych i duchowych – koniecznie zajrzyj do nas! Zapraszamy osoby w wieku 15 - 50 lat.  Próby chóru odbywają się w czwartki w salce parafialnej o godz. 18.00.

Jeśli Państwo chcieliby dołączyć do nas jest to dobry moment, gdyż 23 listopada rozpoczynamy cykl czterech spotkań - warsztatów z emisji głosu pod kierownictwem znakomitego szkoleniowca, którym jest Pani Barbara Garus – chórmistrz, dyrygent, nauczyciel emisji głosu techniką MIX, absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu Śląskiego, członek International Voice Teachers  of Mix. Warsztaty obejmować będą zajęcia techniki wokalnej, prawidłowej naturalnej emisji głosu, ćwiczenia rozluźniające i eliminujące zbędne napięcia w głosie, ćwiczenia wzmacniające głos i poprawiające jego kondycję, łączenie dźwięków wysokich z niskimi. Pracować będziemy nad poszerzeniem skali głosu, kontrolą oddechu, poprawną dykcją i artykulacją, dynamiką, agogiką w wybranych utworach. Być może jest to właśnie doskonały czas aby do nas dołączyć. Warsztaty organizowane są we współpracy z Radą Sołecką w Piasku, która je finansuje.

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj