Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 10 Lipiec 2020    |    Imieniny: Amelia, Filip, Witalis

Podsumowanie roku 2016 Koła Emerytów Rencistów i Inwalidów w Piasku

  W roku 2016 odbyły się następujące imprezy:

1. Spotkanie Opłatkowo-Noworoczne - 28 styczeń.

2. Spotkanie z okazji Dnia Kobiet - 10 marzec.

3. Spotkanie biesiadne na Kaniówce - 07 kwiecień.

4. Wyjazd do Teatru w Katowicach (sztuka „Ożenek”) - 26 kwiecień.

5. Wyjazd na turnus rehabilitacyjno-wczasowy do Jastrzębiej Góry - 13 czerwiec.

6. Spotkanie biesiadne na Kaniówce - 16 lipiec.

7. Wycieczka do Brennej-Leśnicy - 03 sierpień.

8. Wycieczka plenerowa połączona z rejsem Kanałem Gliwickim - m-c wrzesień.

9 .Wycieczka do Wieliczki (Kopalnia Soli)  i do Krakowa Łagiewnik - m-c październik.

10. Organizacja "Dnia Seniora" - 25 październik.

11. Spotkanie Sprawozdawczo-Mikołajkowe - 15 grudzień.

 Część imprez organizowanych przez Zarząd Koła jest częściowo finansowanych ze składek członkowskich, część zaś odpłatnie. Co roku dzięki akceptacji Zebrania Wiejskiego, Koło otrzymuje dofinansowanie ze środków Rady Sołeckiej. Poza tym nie sposób zapomnieć o naszych stałych darczyńcach, a to : Panu Burmistrzowi Dariuszowi Skrobolowi, Z-cy Burmistrza Panu Grzegorzowi Wanotowi, Pani Sołtys Barbarze Psik, Pani Edycie Głombek, Pani Celinie Klimek, Pani Eugenii Jastrzębskiej (Restauracja Samanta). Pani przewodnicząca Aniela Piesiur przy współpracy z Biurem Podróży "Agata" w Żorach zorganizowała wczasy do Jastrzębiej Góry, Lubeni k/Rzeszowa i niektóre wycieczki.

W obecnej chwili nasze Koło liczy 126 członków. Staramy się nie zapominać o naszych solenizantach i jubilatach przygotowując dla nich drobne upominki oraz paczki świąteczne (wielkanocne i z okazji świąt Bożego Narodzenia).

Dziękujemy wszystkim za wspólne spotkania, przyjemną i miłą atmosferę. Mamy nadzieję, że ten rok spędzimy również w tak miłej, rodzinnej atmosferze, dającej nam wszystkim przyjemność i satysfakcję.

Zarząd KERiI

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj