Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 11 Lipiec 2020    |    Imieniny: Cyprian, Olga, Benedykt

Remont chodnika przy ul. Katowickiej

W najbliższym czasie ruszy I etap remontu chodnika przy ul. Katowickiej. Na odcinku długości 108m zostanie wymieniona nawierzchnia oraz wykonane zostaną zjazdy. Koszt remontu tego odcinka wyniesie prawie 63.000,00zł. Zadanie zrealizowane zostanie ze środków pochodzących z budżetu  gminy Pszczyna 54.000,00zł w tym 14.000,00zł środki Rady Sołeckiej i z budżetu powiatu pszczyńskiego 9.000,00zł. Na początek zostanie wyremontowany najgorszy fragment tego chodnika. Projekt zakłada remont na odcinku ok. 230m do zjazdu do firmy Eko Tom. Powiat nie znalazł jednak środków na realizację tego zadania w całości. Pierwszy etap remontu chodnika, finansowany jest w większości przez gminę Pszczyna, która udzieliła Powiatowi Pszczyńskiemu pomocy finansowej na realizację tego zadania. Termin wykonania prac upływa 14 października br.

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj