Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 11 Lipiec 2020    |    Imieniny: Cyprian, Olga, Benedykt

ZGŁOŚ ZAPOTRZEBOWANIE NA POJEMNIK NA POPIÓŁ!

Informacja dla mieszkańców gminy Pszczyna, u których na terenie nieruchomości powstają popioły ze spalania węgla, miału, itp.

Gmina Pszczyna planuje wprowadzić zmiany do Regulaminu utrzymania czystości i porządku w ten sposób, że popiół gromadzony będzie oddzielnie (dodatkowy oznakowany pojemnik), odpady segregowane jak dotychczas (żółty worek), pozostałe odpady tak jak dotychczas (czarny pojemnik). W ramach opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi gmina wyposaży nieruchomości w dodatkowy pojemnik na popiół.
W związku z powyższym wszyscy mieszkańcy, którzy ogrzewają dom piecem na paliwo stałe (węgiel, miał, itp.) proszeni są o zgłoszenie zapotrzebowania na dodatkowy pojemnik poprzez wypełnienie ankiety załączonej do informacji o opłacie za gospodarowanie odpadami. Wypełniając ankietę należy podać ilość potrzebnych pojemników na okres zimowy - grzewczy (od października do kwietnia) oraz ilość potrzebnych pojemników na okres letni (od maja do września) - sztuk pojemników (120 l) na miesiąc. Wypełnioną ankietę należy dostarczyć do 31.03.2016 r. do Urzędu Miejskiego w Pszczynie, ul. Rynek 2 lub przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ankieta dostępna jest również na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Pszczynie: www.pszczyna.pl w zakładce „Gospodarka odpadami”. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (32) 449-39-89.

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj