Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 8 Lipiec 2020    |    Imieniny: Elżbieta, Adrian, Edgar

Zagłosuj na Pszczynę w Turnieju Miast Zumi!

Ruszyła trzecia edycja rankingu „Turniej Miast Zumi”. Po raz kolejny użytkownicy serwisu będą głosować na swoje ulubione miasto w Polsce. Dzięki Waszym głosom Pszczyna może zyskać darmową promocję w serwisach ONET.PL oraz ZUMI.PL. Zabawa ma formę rankingu, w którym uczestnicy mogą zagłosować na jedno spośród 335 miast. Wszystkie miasta mają równe szanse na zwycięstwo. O pozycji w rankingu decyduje proporcja ilości głosów do liczby mieszkańców. Co ważne, jedna osoba może oddać tylko jeden głos z jednego adresu email. Głosujcie w dniach od 21.10 do 23.11.2015. W trzeciej edycji pula nagród to rabat 99% na kampanie promocyjne w serwisach Zumi i Onet o wartościach:

I miejsce – 200 tys. PLN,

II miejsce - 100 tys. PLN,

III miejsce - 50 tys. PLN.

Tu głosujemy: www.turniejmiast.zumi.pl

Pomóż wypromować nasze miasto i zagłosuj! Wierzymy w Was i moc Waszych głosów!

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj