Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 6 Lipiec 2020    |    Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa

Dziękujemy za głosy

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos na zadanie dotyczące Piasku w tegorocznym BUDŻECIE OBYWATELSKIM. Nasz projekt otrzymał 422 głosy, co dało mu drugie miejsce w skali Gminy. Zaproponowany przez Radę Sołecką w Piasku projekt zawiera:

 

1.Wzbogacenie funkcji rekreacyjnej, sportowej istniejącego terenu boiska Orlik poprzez wprowadzenie otwartej siłowni zewnętrznej - 5 dwustanowiskowe urządzenia: Orbitek eliptyczny + biegacz/piechur, wioślarz + jeździec, prasa nożna + wahadło, narty biegówki + siedzący podnosiciel nóg, twister + stepper, tablica informacyjna, 4 ławki, 2 kosze na śmieci wraz z montażem. Siłownię proponuje się usytuować na terenie zielonym obiektu Orlik. 

 

2.Wykonanie projektu i budowa oświetlenia ul. bocznej Katowickiej odcinka od zjazdu z głównej ul. Katowickiej do bramy ogrodzenia terenu Orlika. Budowa 6 latarni.

 

3.Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej wraz z podbudową ,ułożenie krawężnika najazdowego oraz obrzeży pomiędzy Ośrodkiem Kultury „Kaniówka” a istniejącym "kręgiem tanecznym" przed sceną. 

 

4.Wymiana 3 szt. drzwi zewnętrznych w budynku Ośrodka Kultury „Kaniówka”.

 

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj