Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 4 Lipiec 2020    |    Imieniny: Elżbieta, Malwina, Teodor

Kamila Nowak wicemistrzynią Polski

W dniach 11-13 września w Inowrocławiu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski w tenisie ziemnym do lat 16. Na drugim stopniu podium turniej ukończyła czteroosobowa drużyna BKT ADVANTAGE Bielsko-Biała, w której występuje pszczynianka Kamila Nowak.

Nasza zawodniczka walczyła nie tylko z przeciwniczkami, ale także z własnymi słabościami (gorączką i anginą). W pierwszym meczu tenisistki otrzymały wolny los. W kolejnym stoczyły pojedynek z pierwszą rozstawioną drużyną PKT Pabianice. Po dwóch meczach przegrywały 0/2 i wtedy Kamila wzięła sprawy w swoje ręce. Po bardzo ciężkim meczu z Wiktorią Jurek zakończonym wynikiem 6/2 0/6 6/3 BKT pozostało w grze. Jak stwierdził trener Andrzej Mazur - Kamila dała sygnał do walki. Dziewczyny podbudowane występem koleżanki dobrze rozegrały pozostałe mecze i zwycięstwo 4/2 stało się faktem.

Więcej na pless.pl

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj