Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 19 Marzec 2024    |    Imieniny: Józef, Bogdan, Marek

Kamili Nowak wicemistrzynią Polski

W miniony weekend (11-13.09.2015) na kortach całej Polski odbywały się finały Drużynowych Mistrzostw Polski chłopców i dziewcząt w kategoriach skrzaty, młodzicy, kadeci i juniorzy. W finałach wystąpiły trzy drużyny z BKT Advantage Bielsko – Biała. (...). W kategorii kadetek w finałach w Inowrocławiu wystąpiły: Magda Zajda, Beata Światłoń, Kamila Nowak i Gosia Stępień, które w dramatycznych okolicznościach wywalczyły srebrny medal. Dziewczyny bez problemów awansowały do półfinału, w którym spotkały się z faworytem turnieju PKT Pabianice. Mecz obfitował w wiele zwrotów akcji, Kamila Nowak grała z wysoką gorączką, ale nasza drużyna zwyciężyła 4:2. W finale zawodów Bielszczanki spotkały się z gospodarzem zawodów Goplanią Inowrocław. Po dramatycznym spotkaniu wynik brzmiał 3:3 i trzeba było liczyć sety. Wygrała Goplania jednym setem L

tenisbielsko.pl

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.