Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 4 Lipiec 2020    |    Imieniny: Elżbieta, Malwina, Teodor

Budżet Obywatelski 2016 – spotkanie

W tym roku mieszkańcy gminy Pszczyna głosować będą w dwóch kategoriach na projekt ogólnogminny i projekt lokalny-sołecki lub osiedlowy. Projekty do budżetu, które uzyskają największe poparcie mieszkańców będą realizowane w 2016 roku.
Zgłoszenia propozycji projektu do BO 2016 (wnioski) będą przyjmowane w okresie od 10 do 17 września. Ich weryfikacja nastąpi w okresie od 14 do 25 września. Głosować będziemy na zadania od 12 do 25 października w formie elektronicznej (internet) lub ręcznie za pomocą karty do głosowania w UM w Pszczynie lub w siedzibie Filii Biblioteki Publicznej w Piasku. Szczegółowe informacje dot. Budżetu Obywatelskiego są dostępne na stronie internetowej: www.obywatelski.pszczyna.pl
W związku z tym Rada Sołecka zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie organizacyjne w dniu 09.09.2015 (środa) o godz.18.00 w Salce Środowiskowej przy OSP. Tematem spotkania będzie omówienie proponowanych zadań przewidzianych do realizacji w ramach BO w naszym sołectwie na rok 2016.
Kwota przypadająca na projekt lokalny-sołecki dla Piasku to 100 971,01 zł

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj