Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 12 Lipiec 2020    |    Imieniny: Jan, Wera, Brunon

Wakacyjna przerwa dla Wieści

245 wRedakcja Wieści informuje, iż w okresie wakacyjnym nasza gazetka nie będzie wydawana. Kierujemy podziękowania za dotychczasową współpracę wszystkim organizacjom i osobom, dzięki którym na bieżąco przekazywaliśmy Państwu informacje o tym co dzieje się w Piasku.
Podziękowania należą się również naszym stałym „współpracowniczkom” Paniom Korneli Pala, Aldonie Szłapa oraz Marioli Jaworskiej, które co dwa tygodnie przekazywały nam wieści z przedszkola i szkoły. Szczególne podziękowania dla Księdza Proboszcza, a przede wszystkim dla Was drodzy Czytelnicy!
Kolejne bezpłatne numery naszego dwutygodnika wrócą po wakacjach. Wszystkim Państwu życzymy wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, pełnych fantastycznych przeżyć i niezapomnianych wrażeń. Niech nadchodzące lato będzie czasem radości i spokojnego wypoczynku. Wracajcie pełni sił, energii i zapału do dalszej pracy.

REDAKCJA

 

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj