Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 4 Sierpień 2021    |    Imieniny: Dominika, Jan, Protazy

Remont ul. Słowackiego, będą objazdy!

W drugiej połowie maja ma się rozpocząć remont 500-metrowego odcinka ul. Słowackiego od okolicy skrzyżowania z ul. Kochanowskiego w stronę Czarkowa. W związku z tym Powiatowy Zarząd Dróg w Pszczynie wyznaczył objazd.
W piątek 8 maja br. zainstalowano oznakowanie informujące o objazdach. Ulica Słowackiego zostanie zamknięta w drugiej połowie maja. Objazd wyznaczono ulicą Sucharskiego od dworca kolejowego przez skrzyżowanie z ulicą Kochanowskiego do wjazdu na ulicę Słowackiego przed tzw. czarkowską górką.
Głębokie roboty ziemne potrwają około tygodnia, w tym czasie zostaną także wykonane podbudowa i nawierzchnia asfaltowa. Po tym czasie na remontowanym odcinku wprowadzony zostanie ruch wahadłowy.
Termin zakończenia inwestycji to 31 lipca 2015 r. Środki pochodzą z promesy na usuwanie skutków klęsk żywiołowych.

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj