Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 6 Lipiec 2020    |    Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa

Prosimy o głosy za budżetem dla Piasku


Już po raz drugi mieszkańcy Gminy Pszczyna zadecydują w jaki sposób rozdysponować środki z Budżetu Obywatelskiego na rok 2015. Już wiemy, że decyzją Burmistrza Pszczyny, w tym roku będą do dyspozycji DWA MILIONY złotych. Pieniądze podzielono na dwie niezależne kategorie i na obie kategorie będą mogli głosować mieszkańcy. 

Głosować może każdy mieszkaniec Gminy Pszczyna, który ukończył 16 lat. Jednocześnie można oddać 6 ważnych głosów po 3 na każdą kategorię. http://www.obywatelski.pszczyna.pl/

Kategoria INICJATYWY INWESTYCYJNE - to 1,5 MILIONA ZŁOTYCH

W tej kategorii prosimy o głosy na następujące projekty z naszej miejscowości:

PROJEKT NUMER: 51

BO2015/I/063 - Budowa bieżni, skoczni i siłowni plenerowej dla uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego oraz mieszkańców Piasku na terenie boiska "Orlik" wraz z modernizacją drogi prowadzącej na ww. tereny sportowe. Kwota: 299 tyś zł.
Projekt złożony przez Radę Rodziców.

 PROJEKT NUMER: 52

BO2015/I/064 – Zagospodarowanie terenów rekreacyjno sportowych przy ul.Słowackiego w Piasku. Kwota: 299 750 tyś zł

Projekt złożony przez Radę Sołecką w Piasku.

PROJEKT NUMER: 50

BO2015/I/062 - Słoneczne Centrum dla Małych, Dużych i Niepełnosprawnych – budowa kompleksu rekreacyjno wypoczynkowego przy Domu Kulejących Aniołów. Kwota: 295 600 tyś zł

Projekt złożony przez Stowarzyszenie Kulejących Aniołów

Kategoria INICJATYWY KULTURALNO-SPOŁECZNE - to 500 TYSIĘCY ZŁOTYCH

W tej kategorii prosimy o głosy na następujące projekty z naszej miejscowości:

PROJEKT NUMER: 11

BO2015/KS/015 - Organizacja "Dni Piasku" - Piasek ul. Katowicka 63, teren wokół Ośrodka Kultury "Kaniówka", Ochotniczej Straży Pożarnej. Kwota: 32 tyś zł.

PROJEKT NUMER: 27

 BO2015/KS/035 - Zakup nowych książek, sprzetu multimedialnego oraz wyposażenie w 

nowe meble dla piblioteki publicznej w Piasku. Kwota:57 tyś zł.

PROJEKT NUMER: 28

BO2015/KS/036 - Organizacja półkolonii dla dzieci sołectwa Piasek. Kwota: 89 tyś zł.

Szanowni Państwo. Podczas zeszłorocznego „Budżetu Obywatelskiego” udało nam się jako Mieszkańcom Piasku zająć trzecie miejsce w głosowaniu, czego owocem jest akurat realizowany projekt przy OSP. Mam nadzieję, że i w tym roku uda nam się zrealizować dzięki Państwa pomocy kolejne zadania, które posłużą lokalnej społeczności.

Marek Głombek

ZAGŁOSUJ TUTAJ

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj