Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 12 Lipiec 2020    |    Imieniny: Jan, Wera, Brunon

III Zlot Samochodów z lat 70 i nie tylko

Zakończenie sezonu 2014

21 września 2014 przy Hotelu Styl 70 w Piasku k. Pszczyny odbędzie się już po raz trzeci Zlot samochodów z lat 70 i nie tylko. Tym razem uczestnicy spotkają się przed Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach. Impreza co roku przyciąga uwagę miłośników nie tylko dobrze nam znanych Syren, Maluchów, Wartburgów i Trabantów, ale także Cadillaców, Corvette i wielu innych wyjątkowych aut.Organizatorzy przewidują wiele atrakcji i niespodzianek dla uczestników zlotu i widzów, zarówno pod Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach, jak również na mecie pod Hotelem Styl 70. Dzięki temu, nie tylko pasjonaci starych aut znajdą tu dla siebie coś interesującego.

W zeszłym roku na antenie TVP Katowice oraz TVN Turbo znalazła się także krótka relacja z imprezy. Organizatorzy mają nadzieję, że i w tym roku zlot stanie się przynajmniej tak samo medialną imprezą jak w minionych latach.  

PROGRAM ZLOTU

9:00 – OTWARCIE BIURA ZLOTU – CENTRALNE MUZEUM POŻARNICTWA W MYSŁOWICACH (http://www.cmp-muzeum.pl)

10:30 – START PIERWSZEJ ZAŁOGI DO RAJDU WG. ITINERERA STRZAŁKOWEGO

10:35 – PIERWSZA KONKURENCJA SPRAWNOŚCIOWA DLA UCZESTNIKÓW (CMP w MYSŁOWICACH)

13:00 – PIERWSZE ZAŁOGI NA MECIE – HOTEL STYL 70 w PIASKU K. PSZCZYNY

13:00 – POKAZ POJAZDÓW, KONKURENCJA SPRAWNOŚCIOWA, WYBÓR NAJŁADNIEJSZEGO AUTA ZLOTU. POCZĘSTUNEK DLA UCZESTNIKÓW

16:00 – UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ZLOTU, ROZDANIE DYPLOMÓW I PUCHARÓW

Hotel Styl 70

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj