Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 5 Lipiec 2020    |    Imieniny: Karolina, Antoni, Filomena

Dożynki Sołeckie

Zarząd Kółka Rolniczego i Koła Gospodyń Wiejskich zaprasza wszystkich członków na dożynki sołeckie, które odbędą się 14 września 2014r. Uroczystości dożynkowe rozpoczną się mszą św. o godz. 11:00 w kościele NSPJ w Piasku. Po mszy św zapraszamy wszystkich zaproszonych gości i członków KR i KGW na uroczysty obiad do ośrodka kultury ,,KANIÓWKA".

Serdecznie zapraszamy

Jednocześnie Zarząd Kółka Rolniczego i Koła Gospodyń Wiejskich prosi wszystkich mieszkańców Piasku o włączenie się w organizację dożynek sołeckich. Plony rolne do strojenia ołtarza można przynosić w sobotę 13.09.2014r od godz.14:00. Odbiór przy drzwiach głównych kościoła. Za dary plonów rolnych z góry dziękujemy.  

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj