Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 4 Lipiec 2020    |    Imieniny: Elżbieta, Malwina, Teodor

Odznaczenia „Orderu Serca Matkom Wsi”

W trakcie obchodzonych tegorocznych uroczystości dożynkowych w tym roku w Wiśle Wielkie uhonorowani zostali najlepsi gospodarze gminy. Z naszego sołectwa wyróżnienie otrzymali państwo Maria i Jerzy Nowok. Przyjęli podziękowania i gratulacje od Burmistrza Pszczyny Dariusza Skrobola oraz przedstawicielka Banku BGŻ za wkład w rozwój pszczyńskiego rolnictwa oraz wzorowe prowadzenie i rozwój gospodarstw.
Przyznano również nagrody i odznaczenia „Orderu Serca Matkom Wsi” za trud
w wychowaniu młodego pokolenia, krzewienie postaw moralnych i nauki ciężkiej pracy.
Z Koła Gospodyń Wiejskich z Piasku odznaczenie otrzymały Pani Helena Fuchs oraz Pani Bernadeta Grolik. Obie Panie są aktywnymi działaczkami KGW Piasek. Cechuje je pracowitość, cierpliwość, wytrwałość oraz zaangażowanie. Pragniemy złożyć na ręce Pań gorące podziękowania za ogrom ciężkiej pracy na rzecz Koła.

Sołtys Barbara Psik wraz z
Zarządem KGW i KR

więcej na : http://www.wiadomosci.pless.pl/35737-dozynki-w-wisle-nowe-zdjecia

 

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj