Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 6 Lipiec 2020    |    Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa

"Chochla 2014"

124.08.2014r. na rynku w Pszczynie odbył się VII Festiwal Pszczyńskich Maszkietów "Chochla 2014", w którym startowało 12 Kół Gospodyń Wiejskich z naszej gminy.
W konkursie wzieło udział KGW z Piasku. Głównym daniem była kaczka, czorne kluski i buraczki.Po ocenie komisji konkursowej każdy mógł skosztować głównego dania, a także zakupić w naszym stoisku grochówkę, bigos, karminadle, gofry, kołocz i pajde chleba z smalcem i ogórkiem.
Zarząd KGW serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli przy gotowaniu ,pieczeniu ciasta i chleba,strojeniu stanowiska i reprezentowali nasze koło w Pszczynie.

Więcej zdjęć na  http://piasek24.pl/fotogalerie/category/20-chochla-2014

Zarząd KGW i KR

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj