Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 5 Lipiec 2020    |    Imieniny: Karolina, Antoni, Filomena

Warsztaty decoupage - chustecznik

W miniony czwartek tj. 12 czerwca 2014 r. odbyły się kolejne warsztaty decoupage w Ośrodku Kultury "Kaniówka" pod patronatem Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej Filia w Piasku. Tym razem ich uczestniczki ozdabiały drewniany chustecznik techniką decoupage. Wykorzystywałyśmy metodę klejenia serwetek "na żelazko".  Panie nauczyły się również ozdabiania szablonami "na suchy pędzel". Powstały piękne przedmioty użytkowe.  Kolejne i ostatnie przed wakacyjną przerwą zajęcia odbędą się 4 lipca w piątek o 17.30 w "Kaniówce". Tematem zajęć będzie "Zegar decoupage". Zapisy w Bibliotece Publicznej w godzinach pracy biblioteki tj. poniedziałek, wtorek od 9.00 do 16.00 w środę, czwartek, piątek od 10.00 do 18.00 pod numerem telefonu 32 448-44-11.

Kolejny cykl spotkań ruszy od września, zapraszamy osoby chętne do udziału w zajęciach.

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj