Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 5 Lipiec 2020    |    Imieniny: Karolina, Antoni, Filomena

Skorzystaj z bezpłatnej porady prawnej w Urzędzie Miejskim

Na prośbę mieszkańców gminy w Urzędzie Miejskim uruchomiono punkt porad prawnych. Dyżury odbywać się będą w każdy poniedziałek w godzinach 15.00 – 18.00 w Urzędzie Miejskim w Pszczynie.
Pierwsze konsultacje odbędą się 19 maja. Prawnik dyżurował będzie w pok. nr 103 (I piętro)
- Od dłuższego czasu docierały do mnie informacje o dużej potrzebie w zakresie bezpłatnej pomocy prawnej dla mieszkańców, którzy bardzo często pomocy próbowali szukać w dziale prawnym. Radcy prawni z Urzędu nie są w stanie pomóc, co wynika z zakresu wykonywanych obowiązków. Zdecydowałem się na uruchomienie specjalnych dyżurów, ponieważ w ten sposób rozwiążemy problemy mieszkańców. Warto dodać, że porady prawne będą bezpłatne – informuje burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.
W przypadku dużego zainteresowania wprowadzone zostaną zapisy telefoniczne.

http://www.pszczyna.pl/ver/index.php?option=com_content&view=article&id=1967

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj