Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 11 Lipiec 2020    |    Imieniny: Cyprian, Olga, Benedykt

Wyróżnienie dla Karoliny Olszowiec

Karolina Olszowiec z Piasku została wyróżniona w IV Przeglądzie Polskiej Piosenki Retro w Bielsku-Białej.
W piątek 21 lutego w Miejskim Domu Kultury w Bielsku - Białej odbył się IV Przegląd Polskiej Piosenki Retro. Pod hasłem "Piosenka przypomni ci" niemal czterdziestu wokalistów prezentowało po dwie piosenki z lat osiemdziesiątych.

W tym konkursie wystartowała też Karolina Olszowiec, uczennica Szkoły Podstawowej w Piasku, znana ze swoich występów w cyklu spotkań "Poezja i muzyka pod 13" oraz wielu koncertów charytatywnych na deskach Pszczyńskiego Centrum Kultury.

Do konkursu przygotowała "Meluzynę (słowa Andrzej Korzyński, muzyka Krzysztof Gradowski) z repertuaru Małgorzaty Ostrowskiej oraz "Myszka widziała ostatnia" (Majki Jeżowskiej) z płyty Magdy Fronczewskiej. Wykonanie pierwszej z piosenek spodobało się jurorom (Anna Ostrowska - muzyk, Jadwiga Grygierczyk - aktorka, Jan Stachura - muzyk) i nagrodzili Karolinę wyróżnieniem oraz zaproszeniem do udziału w wieczornym koncercie finałowym. Gratulujemy i cieszymy się, że Karolina zdobywa doświadczenia sceniczne.

Życzymy jej dalszych sukcesów!

Więcej zdjęć oraz filmy video na stronie: http://www.rozrywka.pless.pl/33764-wyroznienie-dla-karoliny-olszowiec

źródło: http://www.rozrywka.pless.pl/33764-wyroznienie-dla-karoliny-olszowiec
fot. Renata Zborowska

 

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj