Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 6 Lipiec 2020    |    Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa

Załóż konto i zobacz dane o leczeniu

W dniach 3-4 lutego w godz. od 10.00 do 15.00 w Urzędzie Miejskim w Pszczynie będzie można założyć konto Zintegrowanego Informatora Pacjenta. Dzięki temu za pośrednictwem serwisu internetowego będziemy mieli dostęp do informacji o naszym leczeniu.

 

Śląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Katowicach prowadzi akcję informacyjną dotyczącą Zintegrowanego Informatora Pacjenta. Aby umożliwić pacjentom łatwiejszy wgląd do danych o ich leczeniu, które od 1 lipca udostępniane są za pośrednictwem osobistego konta w serwisie internetowym, ZIP, Śląski Oddział Wojewódzki NFZ uruchomił mobilny punkt ZIP. Stanowisko „odwiedza” galerie handlowe, zakłady pracy i instytucje zaufania społecznego, dając osobom ubezpieczonym możliwość utworzenia konta ZIP bez konieczności wizyty w oddziale NFZ.

ZIP jest ogólnopolskim serwisem udostępniającym on-line zarejestrowanym użytkownikom dane o ich leczeniu i finansowaniu leczenia, gromadzone od 2008 roku przez narodowy Fundusz Zdrowia.

źródło: http://www.pszczyna.pl/

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj