Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 11 Lipiec 2020    |    Imieniny: Cyprian, Olga, Benedykt

Nowa sieć światłowodowa w Piasku

Informujemy że zostały zakończone prace przy budowie sieci szkieletowej w miejscowości Piasek. Obecnie wykonywane są przyłącza abonenckie, pierwsze aktywacje usług będą realizowane na przełomie stycznia i lutego br. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z naszym BOK pod numerem infolinii 32 7797777 lub bezpośrednio z przedstawicielem handlowym pod numerem 509 58 18 50.

 

Zamówienie usługi możliwe jest również bezpośrednio z formularza znajdującego się pod linkiem: http://www.multimetro.pl/konfigurator/
Jednocześnie informujemy iż w związku z dużym zainteresowaniem świadczonymi przez nas usługami obniżyliśmy opłatę aktywacyjną do 1 zł dla wszystkich Abonentów którzy podpiszą umowę na usługi do 31 maja 2014r.

Artykuł sponsorowany

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj